Müşteri Hizmetleri

Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, banka (debit) kartı, havale/eft ve kapıda ödeme aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme

bayserif.com’da Visa ve MasterCard kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte, Mizalle tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme

bayserif.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale/ EFT ile ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

Hesap Bilgilerimiz:

Ad Soyad / Unvan: Bay Serif.

Banka Adı: GARANTİ BANKASI

Şube Adı: Bornova

Şube Kodu: 422

Hesap Numarası: 6293043

IBAN Numarası: TR59 0006 2000 4220 0006 2930 43

Kapıda Ödeme
1. Nakit Tahsilatlı Gönderi
Adım 1: Sipariş
Alıcı müşteri sipariş verirken ürünü, kapıda nakit olarak ödemek istediğini web sitesi veya telefon aracılığı ile iletir.

Adım 2: Adresten Gönderinin Alınması ve Gönderim
Alıcının ilettiği sipariş bilgileri Tahsilatlı Gönderi Hizmeti müşterisi Gönderici (Satış yapan) tarafından seçilen kargo firmaya direkt web entegrasyonu veya SELF-SERVİS hizmeti içinden iletilir.

Adım 3: Teslimat ve Tahsilat
Gönderi, entegrasyon aracılığı ile satıcının ilettiği bedel için nakit tahsilat yapılması sonrası alıcıya teslim edilir.

Adım 4: Nakit Tahsilatın Transferi
Alıcıdan tahsil edilen nakit tutar seçilen kargo firmadan mali süreçleri dahilinde gerekli kontrollerin yapılması sonrası teslimat tarihinde 3 iş günü sonra satıcı yani gönderenin hesabına aktarımı gerçekleşir. Tüm kargo hareketleri ve ödeme bilgileri online olarak izlenebilir ve raporlanabilir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat Dairesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler(cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.